Ilość wakatów: 5

25 zł
POLSKA
MEDYCZNA
umowa o prace
Aplikuj

Pielęgniarka Medyczna

Branża: Podmiot leczniczy
Kogo poszukujesz (stanowisko)?: pielęgniarki do pracy w zakładzie opieki długoterminowej o profilu psychiatrycznym Pełne Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki w Polsce, zgodnie z art. 35 oraz art. 36 ustawy z dnia 15 lipca 2011 roku o zawodach pielęgniarki i położnej dla dzieci . oczywiście posiadającej prawo wykonywania zawodu
Ilość miejsc: 5

Dodatkowe informacje: stawka za 1 godz. 25 zł. netto

, zakwaterowanie -tylko ewentualna pomoc w znalezieniu lokalu

, wyżywienie możliwość zakupu w Ośrodku .

Umiejętności zawodowe
Komunikatywność, empatia, zaangażowanie , umiejętność pracy w grupie, sumienność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, dyspozycyjność, predyspozycje do pracy z dziećmi, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu pielęgniarki oraz nienaganna postawa etyczna.
Wiek 30- 55 lat.

tel. +48 69 000 41 43 +48 69 000 41 07

www.work.eurotrader321.pl

Aplikuj na to stanowisko


Niewłaściwe wypełnienie kwestionariusza nie pozwoli na jego przyjęcie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i zakresie zgodnym z realizacją aplikacji na stanowisko pracy. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest GRUPA EUROTRADER321 Sp. z o.o. (ul. Marsz. Józefa Piłsudskiego 19, 63-400 Ostrów Wielkopolski).