Ilość wakatów: 3

28- 38zł
Polska
Budowlana
Umowa o pracę
Hindi Tak

PRACOWNIK BUDOWLANY

Malarz, Tynkarz /Ocieplenie budynków ,

Glazurnik, Murarz, Pracownik ogólno budowalny, wykończenia wnętrz,  dekarz

Ilość miejsc: 25

praca od zaraz

Dodatkowe informacje: Zakwaterowanie 200-300zl/miesiac

Wynagrodzenie od 28-38zl /h ,

Zajmujemy sie budową domów / kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Poszukujemy pracowników ogolnobudowlanych.

Obowiązki :

  • Wykonywanie zleconych prac zgodnie z założeniem oraz projektem.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy B
  • punktualność, solidność, rzetelność
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • mile widziane osoby z j.angielskim

Zakres prac na poszczególne  stanowiska :

  • Prace wyburzeniowe
  • Murowanie scian
  • Prace szpachlarskie
  • Stawianie ścian murowanych i z GK
  • Sufity podwieszane
  • Elektryka i hydraulika
  • Montaż okładzin ściennych jak cegła, tapety, listwy dekoracyjne
  • Osadzanie drzwi
  • Prace kaflarskie (płytki,fuga,silikon,klej )
  • Instalacje białego montażu
  • Drobne prace wykończeniowe
  • Gipsowe (stelaże, przycinanie, montaż, siatka, szpachlowanie),
  • Malowanie,
  • Montaż paneli podłogowych,parkietów
  • Kucie pod instalacje (elektryczne, hydrauliczne),
  • Elewacja (siatka, klej, tynk) Równanie

scian. itp.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ubezpieczenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Odzież roboczą
  • Badania lekarskie
  • Przygotowanie dokumentacji dla osób starających się o pobyt czasowy

lub staly na terytorium Polski.

Niewłaściwe wypełnienie kwestionariusza nie pozwoli na jego przyjęcie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu i zakresie zgodnym z realizacją aplikacji na stanowisko pracy. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest GRUPA EUROTRADER321 Sp. z o.o. (ul. Osiedlowa 16, 63-430 Odolanów).